ADS1118IDGSR
Numer produktu DigiKey
296-38850-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-38850-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-38850-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADS1118IDGSR
Opis
IC ADC 16BIT 10-VSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 Bitowy przetwornik analogowo-cyfrowy 2, 4 Wejście 1 Sigma-Delta 10-VSSOP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ADS1118IDGSR Modele
Kategoria
Architektura
Sigma-Delta
Producent
Texas Instruments
Typ odniesienia
Wewnętrzny
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania, analogowe
2V - 5,5V
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania, cyfrowe
2V - 5,5V
Liczba bitów
16
Funkcje
PGA, czujnik temperatury
Częstotliwości próbkowania (na sekundę)
860
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba wejść
2, 4
Obudowa / skrzynia
10-TFSOP, 10-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)