T3HVD1500-70
Numer produktu DigiKey
1133-T3HVD1500-70-ND
Producent
Numer produktu producenta
T3HVD1500-70
Opis
HIGH VOLTAGE DIFFERENTIAL PROBE
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50:1, 500:1 Sonda napięciowa, różnicowa 70MHz 11,024" (280,00mm) Czarne i czerwone Przewód pomiarowy sondy oscyloskopowej 10M Rezystancja wejściowa CAT. II 1000V, CAT. III 600V
Kategoria
Szerokość pasma
70MHz
Producent
Teledyne LeCroy
Rezystancja - wejściowa
10M
Seria
Napięcie - maks.
CAT. II 1000V, CAT. III 600V
Opakowanie
Skrzynka
Pojemność - wejściowa
2pF
Status części
Aktywny
Długość kabla
11,024" (280,00mm)