HVD3102A
Numer produktu DigiKey
HVD3102A-ND
Producent
Numer produktu producenta
HVD3102A
Opis
OSCOPE PROBE X100/X1K 25MHZ 10M
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100:1, 1000:1 Sonda napięciowa, różnicowa 25MHz 88,583" (2250,00mm) Czarne i czerwone Przewód pomiarowy sondy oscyloskopowej 10M Rezystancja wejściowa CAT. III 1000V
Kategoria
Szerokość pasma
25MHz
Producent
Teledyne LeCroy
Rezystancja - wejściowa
10M
Seria
Napięcie - maks.
CAT. III 1000V
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność - wejściowa
2,5pF
Status części
Aktywny
Długość kabla
88,583" (2250,00mm)