FRN0.50TB100
Numer produktu DigiKey
1030-FRN0.50TB100-ND
Producent
Numer produktu producenta
FRN0.50TB100
Opis
EXPAND SLEEVE 1/2"X100' BLK/WHT
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tuleja X 100' (30,48m) Białe, czarne
Kategoria
Kolor
Białe, czarne
Producent
Techflex
Długość
100' (30,48m)
Seria
Grubość ścianki
0,025" (0,64mm)
Opakowanie
Szpula
Temperatura robocza
-70°C - 125°C
Status części
Aktywny
Zabezpieczenie termiczne
Obniżona palność
Typ
Tuleja
Zabezpieczenie przed ścieraniem
Odporny na ścieranie i przecięcia
Atrybuty typu
Możliwość rozszerzenia
Zabezpieczenie przed płynami
Odporność na benzynę
Średnica - wewnętrzna, nierozszerzona
0,500" (12,70mm)
Funkcje
Produkt odporny na działanie środków chemicznych, równo docięty
Średnica - wewnętrzna, rozszerzona
0,750" (19,05mm)