F6N0.25BK100
Numer produktu DigiKey
1030-F6N0.25BK100-ND
Producent
Numer produktu producenta
F6N0.25BK100
Opis
SELF WRAP 1/4" X 100' BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Samoczynne owijanie X 100' (30,48m) Czarne
Kategoria
Kolor
Czarne
Producent
Techflex
Długość
100' (30,48m)
Seria
Grubość ścianki
0,025" (0,64mm)
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-70°C - 125°C
Status części
Aktywny
Zabezpieczenie przed ścieraniem
Odporny na ścieranie i przecięcia
Typ
Samoczynne owijanie
Funkcje
Produkt odporny na działanie środków chemicznych, równo docięty
Atrybuty typu
Dzielona rura elastyczna
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Średnica - wewnętrzna, nierozszerzona
0,250" (6,35mm)