CCP0.50BK100
Numer produktu DigiKey
1030-CCP0.50BK100-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCP0.50BK100
Opis
EXPAND SLEEVE 1/2" X 100' BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tuleja X 100' (30,48m) Czarne
Kategoria
Materiał
Poli(tereftalan etylenu) (PET), bez halogenów
Producent
Techflex
Kolor
Czarne
Seria
Długość
100' (30,48m)
Opakowanie
Szpula
Grubość ścianki
0,024" (0,61mm)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-70°C - 125°C
Typ
Tuleja
Zabezpieczenie przed ścieraniem
Odporny na ścieranie i przecięcia, odporny na strzępienie
Atrybuty typu
Możliwość rozszerzenia
Funkcje
Produkt równo docięty
Średnica - wewnętrzna, nierozszerzona
0,500" (12,70mm)
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Średnica - wewnętrzna, rozszerzona
0,750" (19,05mm)