TPLC-3R8/40MR10X20
Numer produktu DigiKey
2085-TPLC-3R8/40MR10X20-ND
Producent
Numer produktu producenta
TPLC-3R8/40MR10X20
Opis
CAP LITHIUM HYBRID 40F 3.8V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 F (EDLC) Superkondensatory 3.8 V Promieniowe, puszka 240mOhm przy 1kHz 1000h przy 70°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 70°C
Producent
Tecate Group
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taca
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
40 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
3.8 V
Temperatura robocza
-15°C - 70°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
240mOhm przy 1kHz