SCAP,PBL-25/16.2
Numer produktu DigiKey
2085-SCAPPBL-25/16.2-ND
Producent
Numer produktu producenta
SCAP,PBL-25/16.2
Opis
CAP 25F 16.2V CHASSIS MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 F (EDLC) Superkondensatory 16.2 V Moduł, odprowadzenia przewodowe 50mOhm
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50mOhm
Producent
Tecate Group
Zakończenie
Zaciski główkowe
Seria
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Moduł, odprowadzenia przewodowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
3,740" x 2,047" (95,00mm x 52,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
25 F
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,244" (57,00mm)
Napięcie - znamionowe
16.2 V
Temperatura robocza
-40°C - 65°C