PBLH-12R0/112ST
Numer produktu DigiKey
2085-PBLH-12R0/112ST-ND
Producent
Numer produktu producenta
PBLH-12R0/112ST
Opis
CAP EDLC 112F 12V UCAP PACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
112 F (EDLC) Superkondensatory 12 V Moduł 20mOhm przy 1kHz 1500h przy 65°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1500h przy 65°C
Producent
Tecate Group
Zakończenie
Zaciski główkowe
Seria
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Moduł
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
6,614" x 1,654" (168,00mm x 42,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
112 F
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
3,543" (90,00mm)
Napięcie - znamionowe
12 V
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
20mOhm przy 1kHz