1210-SNG-0012
Numer produktu DigiKey
4535-1210-SNG-0012-ND
Producent
TE Kemtron
Numer produktu producenta
1210-SNG-0012
Opis
RFI GASKET SIL NICKEL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zakłócenia o częstotliwościach radiowych (RFI) Uszczelka Silikon niklowo-grafitowy Nikiel
Kategoria
Szerokość
5,906" (150,00mm)
Producent
TE Kemtron
Długość
5,906" (150,00mm)
Seria
Wysokość
0,047" (1,20mm)
Opakowanie
Torba
Materiał
Silikon niklowo-grafitowy
Status części
Aktywny
Powlekanie
Nikiel
Typ
Uszczelka
Temperatura robocza
-55°C - 160°C