ES2000-NO.2-B9-0-40MM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity
W magazynie: 0
Arkusz danych
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Nowy produkt
Termokurczliwe Rurki, półsztywne 0,293" (7,44mm) 4 do 1 Czarne 0,131' (40,00mm, 1,57")
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ES2000-NO.2-B9-0-40MM
Numer produktu DigiKey
1111-ES2000-NO.2-B9-0-40MM-ND
Producent
Numer produktu producenta
ES2000-NO.2-B9-0-40MM
Opis
HEAT SHRINK TUBING AND SLEEVES H
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,065" (1,65mm)
Prod.
Grubość ścianki odtworzona
0,060" (1,52mm)
Seria
Materiał
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
Odporny na ścieranie, samoprzylepny, obniżona palność, odporny na płyny, odporny na odkształcenia
Status części
Aktywny
Kolor
Typ
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Kurczliwość
Temperatura obkurczania
110°C
Długość
0,131' (40,00mm, 1,57")
Temperatura przechowywania/chłodni
32°F - 95°F (0°C - 35°C)
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,293" (7,44mm)