RN214-1.5-02-6M8
Numer produktu DigiKey
817-2183-ND
Producent
Numer produktu producenta
RN214-1.5-02-6M8
Opis
CMC 6.8MH 1.5A 2LN TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 mH @ 10 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 1,5A DCR 123mOhm (typ.)
Modele EDA/CAD
RN214-1.5-02-6M8 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
123mOhm (typ.)
Producent
TE Connectivity Schaffner
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Opakowanie
Rurka
Agencja zatwierdzająca
ENEC, UR, VDE
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
0,906" x 0,610" (23,00mm x 15,50mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,996" (25,30mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
6.8 mH @ 10 kHz
Obudowa / skrzynia
Pionowy, 4 wtyki PC
Prąd znamionowy (maks.)
1,5A