RN212-0.6-02-15M
Numer produktu DigiKey
817-2168-ND
Producent
Numer produktu producenta
RN212-0.6-02-15M
Opis
CMC 15MH 600MA 2LN TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 mH @ 10 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 600mA DCR 490mOhm (typ.)
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
490mOhm (typ.)
Producent
TE Connectivity Schaffner
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Opakowanie
Rurka
Agencja zatwierdzająca
ENEC, UR, VDE
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,492" (18,00mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,799" (20,30mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
15 mH @ 10 kHz
Obudowa / skrzynia
Pionowy, 4 wtyki PC
Prąd znamionowy (maks.)
600mA