RN114-0.5-02-39M
Numer produktu DigiKey
817-2102-ND
Producent
Numer produktu producenta
RN114-0.5-02-39M
Opis
CMC 39MH 500MA 2LN TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
39 mH @ 10 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 500mA DCR 830mOhm (typ.)
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
830mOhm (typ.)
Producent
TE Connectivity Schaffner
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Opakowanie
Rurka
Agencja zatwierdzająca
ENEC, UR, VDE
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
0,886" x 0,846" (22,50mm x 21,50mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,531" (13,50mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
39 mH @ 10 kHz
Obudowa / skrzynia
Poziome, 4 wtyki PC
Prąd znamionowy (maks.)
500mA