RN102-1.5-02-1M6
Numer produktu DigiKey
817-2085-ND
Producent
Numer produktu producenta
RN102-1.5-02-1M6
Opis
CMC 1.6MH 1.5A 2LN TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.6 mH @ 10 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 1,5A DCR 94mOhm (typ.)
Modele EDA/CAD
RN102-1.5-02-1M6 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
94mOhm (typ.)
Producent
TE Connectivity Schaffner
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Opakowanie
Rurka
Agencja zatwierdzająca
ENEC, UR, VDE
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
0,551" x 0,551" (14,00mm x 14,00mm) (śr. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,366" (9,30mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
1.6 mH @ 10 kHz
Obudowa / skrzynia
Poziome, 4 wtyki PC
Prąd znamionowy (maks.)
1,5A