RD8127-36-3M0
Numer produktu DigiKey
817-1625-ND
Producent
Numer produktu producenta
RD8127-36-3M0
Opis
CMC 3MH 36A 2LN TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 mH @ 400 Hz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 36A (typ.) DCR 4,55mOhm (typ.)
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
4,55mOhm (typ.)
Producent
TE Connectivity Schaffner
Napięcie znamionowe - prąd stały
850V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600V
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-25°C - 110°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
3,150" x 3,150" (80,00mm x 80,00mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
1,988" (50,50mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
3 mH @ 400 Hz
Obudowa / skrzynia
Poziome, 4 wtyki PC
Prąd znamionowy (maks.)
36A (typ.)