FN3258-55-34
Numer produktu DigiKey
817-1377-ND
Producent
Numer produktu producenta
FN3258-55-34
Opis
LINE FILTER 55A CHASSIS MOUNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Trzy fazy (delta) Filtr linii EMC/EMI 55 A ~ Prąd stały - 60Hz Jeden stopień Kostka zaciskowa
Kategoria
Prąd
55 A
Producent
TE Connectivity Schaffner
Częstotliwość - robocza
Prąd stały - 60Hz
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taca
Agencja zatwierdzająca
CSA, ENEC, UR
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 100°C
Typ filtra
Trzy fazy (delta)
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Konfiguracja
Jeden stopień
Styl zakończenia
Kostka zaciskowa
Napięcie - zmienne znamionowe (faza-zero/uziemienie)
277 V
Bazowy numer produktu
Napięcie - zmienne znamionowe (międzyfazowe)
480 V
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 10
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Taca
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
189W magazynie