FN2210-600-99-R5
Numer produktu DigiKey
817-2059-ND
Producent
Numer produktu producenta
FN2210-600-99-R5
Opis
LINE FLTR 1000VDC 600A CHASS MNT
Szczegółowy opis
Prąd stały Filtr linii EMC/EMI 600 A ~ Prąd stały Jeden stopień Trzon zacisku
Kategoria
Prąd
600 A
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Napięcie - stałe znamionowe
1000V (1kV)