FN2210-400-99-R5
Numer produktu DigiKey
817-2058-ND
Producent
Numer produktu producenta
FN2210-400-99-R5
Opis
LINE FLTR 1000VDC 400A CHASS MNT
Szczegółowy opis
Prąd stały Filtr linii EMC/EMI 400 A ~ Prąd stały Jeden stopień Trzon zacisku
Kategoria
Prąd
400 A
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Napięcie - stałe znamionowe
1000V (1kV)