FN2210-250-99-R5
Numer produktu DigiKey
817-2057-ND
Producent
Numer produktu producenta
FN2210-250-99-R5
Opis
LINE FLTR 1000VDC 250A CHASS MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd stały Filtr linii EMC/EMI 250 A ~ Prąd stały Jeden stopień Trzon zacisku
Kategoria
Prąd
250 A
Producent
TE Connectivity Schaffner
Częstotliwość - robocza
Prąd stały
Seria
Zastosowania
Przemienniki, systemy napędowe
Opakowanie
Skrzynka
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Typ filtra
Prąd stały
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Konfiguracja
Jeden stopień
Styl zakończenia
Trzon zacisku
Napięcie - stałe znamionowe
1000V (1kV)