EH28-4.0-02-3M5-X
Numer produktu DigiKey
817-1023-ND
Producent
Numer produktu producenta
EH28-4.0-02-3M5-X
Opis
CMC 3.5MH 4A 2LN TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.5 mH @ 400 Hz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 4A DCR 52mOhm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
52mOhm
Producent
TE Connectivity Schaffner
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Seria
Temperatura robocza
-25°C - 100°C
Opakowanie
Taca
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
1,102" x 1,102" (28,00mm x 28,00mm) (dł. x szer.)
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,941" (23,90mm)
Liczba linii
2
Obudowa / skrzynia
Poziome, 4 wtyki PC
Indukcyjność przy częstotliwości
3.5 mH @ 400 Hz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
4A