EH24-1.5-02-4M5
Numer produktu DigiKey
817-1010-ND
Producent
Numer produktu producenta
EH24-1.5-02-4M5
Opis
CMC 4.5MH 1.5A 2LN TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.5 mH @ 400 Hz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 1,5A DCR 116mOhm (typ.)
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
116mOhm (typ.)
Producent
TE Connectivity Schaffner
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Seria
Temperatura robocza
-25°C - 100°C
Opakowanie
Taca
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,945" x 0,945" (24,00mm x 24,00mm) (dł. x szer.)
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,827" (21,00mm)
Liczba linii
2
Obudowa / skrzynia
Poziome, 4 wtyki PC
Indukcyjność przy częstotliwości
4.5 mH @ 400 Hz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
1,5A