VERSAFIT-1/4-0-2.5IN
Numer produktu DigiKey
VERSAFIT-1/4-0-2.5IN-ND
Producent
Numer produktu producenta
VERSAFIT-1/4-0-2.5IN
Opis
HEATSHRINK 0.28" X 0.208' BLACK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, elastyczne 0,280" (7,11mm) 2 do 1 Czarne 0,208' (63,50mm, 2,50")
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,025" (0,64mm)
Prod.
Materiał
Seria
Funkcje
Obniżona palność
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Typ
Temperatura obkurczania
70°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
65°F - 95°F (18°C - 35°C)
Długość
0,208' (63,50mm, 2,50")
Trwałość magazynowa
144 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,280" (7,11mm)
Bazowy numer produktu
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,125" (3,18mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Przestarzałe
Ten produkt nie jest już produkowany.
Długość alternatywna
HEATSHRINK LOW TEMP 1/4" 40' BLK
W magazynie: 93
HEAT SHRINK TUBING
W magazynie: 0
HEATSHRINK 0.28" X 0.125' BLACK
W magazynie: 0
HEATSHRINK 0.28" X 3/16' BLACK
HEATSHRINK 0.28" X 0.521' BLACK