TTMS-12.7-9
Numer produktu DigiKey
TTMS-12.7-9-ND
Producent
Numer produktu producenta
TTMS-12.7-9
Opis
LABEL HEAT SHRINKABLE WHT
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe Termokurczliwość Etykiety 0,500" (12,7mm); śr. zewn. kabla 0,183" - 0,425" (4,64mm - 10,79mm)
Kategoria
Kolor
Białe
Producent
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Materiał
Poliolefiny (PO), ognioodporne, sterylizowane radiacyjnie
Seria
Do użycia z/powiązane produkty
Opakowanie
Szpula
Trwałość magazynowa
144 mies.
Status części
Aktywny
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Typ etykiety
Termokurczliwość
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Rozmiar etykiety
0,500" (12,7mm); śr. zewn. kabla 0,183" - 0,425" (4,64mm - 10,79mm)