SBP100143WE5
Numer produktu DigiKey
SBP100143WE5-ND
Producent
Numer produktu producenta
SBP100143WE5
Opis
LABEL SELF LAMINATNG 1X1.44" WHT
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe Samoistne laminowanie Etykiety 1,00" x 1,44" (25,4mm x 36,6mm)