RT-375-3/8-X-SP
Numer produktu DigiKey
484-RT-375-3/8-X-SP-ND
Producent
Numer produktu producenta
RT-375-3/8-X-SP
Opis
HEATSHRINK 3/8" X 60M CLEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, elastyczne 0,375" (9,53mm) 2 do 1 Przezroczyste 196,8' (60,0m)
Kategoria
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,187" (4,75mm)
Prod.
Grubość ścianki odtworzona
0,012" (0,30mm)
Seria
Materiał
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Produkt odporny na działanie środków chemicznych, obniżona palność
Status części
Aktywny
Kolor
Typ
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Kurczliwość
Temperatura obkurczania
125°C
Długość
196,8' (60,0m)
Trwałość magazynowa
144 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,375" (9,53mm)