RT-375-3/4-X-SP
Numer produktu DigiKey
484-RT-375-3/4-X-SP-ND
Producent
Numer produktu producenta
RT-375-3/4-X-SP
Opis
HEATSHRINK 3/4" X 75M CLEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, elastyczne 0,750" (19,05mm) 2 do 1 Przezroczyste 246,1' (75,0m)
Kategoria
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,375" (9,53mm)
Prod.
Grubość ścianki odtworzona
0,017" (0,43mm)
Seria
Materiał
Opakowanie
Szpula
Funkcje
Produkt odporny na działanie środków chemicznych, obniżona palność
Status części
Aktywny
Kolor
Typ
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Kurczliwość
Temperatura obkurczania
125°C
Długość
246,1' (75,0m)
Trwałość magazynowa
144 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,750" (19,05mm)