RL0111-0.75-0
Numer produktu DigiKey
484-RL0111-0.75-0-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
RL0111-0.75-0
Opis
HOOK-UP STRND 0.75MM2 BLK METER
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0,75mm² Podłączenie Przewód 37/0,0063" Czarne 600V Wprowadź liczbę metrów w ilości zamówienia
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,065" (1,65mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,007" (0,18mm)
Opakowanie
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
Wprowadź liczbę metrów w ilości zamówienia
Status części
Nieaktualne
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-40°C - 120°C