HFT5000-80/40-0-SP
Numer produktu DigiKey
484-HFT5000-80/40-0-SP-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
HFT5000-80/40-0-SP
Opis
HEATSHRNK FABRIC 2:1 1.57" METER
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Płótno termokurczliwe 2 do 1 3,15" (80,0mm) x Wprowadź liczbę metrów w ilości zamówienia
Kategoria
Średnica - wewnętrzna, odtworzona
1,57" (39,9mm)
Producent
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Średnica - wewnętrzna, dostarczona
3,15" (80,0mm)