FLHTC0311-14-9
Numer produktu DigiKey
FLHTC0311-14-9-ND
Producent
Numer produktu producenta
FLHTC0311-14-9
Opis
HOOK-UP STRND 14AWG WHITE 16404'
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14 AWG Podłączenie Przewód 19/27 Białe 600V 16404' (5000,0m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,082" (2,08mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,006" (0,15mm)
Seria
Długość
16404' (5000,0m)
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie
600V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
200°C