EVSW-20/9.5-3-SP
Numer produktu DigiKey
484-EVSW-20/9.5-3-SP-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
EVSW-20/9.5-3-SP
Opis
ORANGE SHRINK 2:1 RATIO METER
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, elastyczne 0,787" (19,99mm) 2 do 1 Pomarańczowe Wprowadź liczbę metrów w ilości zamówienia
Kategoria
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,374" (9,50mm)
Prod.
Grubość ścianki odtworzona
0,030" (0,76mm)
Seria
Materiał
Opakowanie
Digi-Spool™, szpula ciągła
Funkcje
Obniżona palność
Status części
Aktywny
Kolor
Typ
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Kurczliwość
Temperatura obkurczania
70°C
Długość
Wprowadź liczbę metrów w ilości zamówienia
Rozmiar szpuli
1500,0' (457,2m)
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,787" (19,99mm)