ES2000-NO.4-B7-0-90MM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity
W magazynie: 0
Arkusz danych
Termokurczliwe Rurki, półsztywne 0,700" (17,78mm) 4 do 1 Czarne 0,295' (90,00mm, 3,55")
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ES2000-NO.4-B7-0-90MM
Numer produktu DigiKey
ES2000-NO.4-B7-0-90MM-ND
Producent
Numer produktu producenta
ES2000-NO.4-B7-0-90MM
Opis
HEATSHRINK 0.7" X 0.295' BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,095" (2,41mm)
Prod.
Materiał
Seria
Funkcje
Odporny na ścieranie, samoprzylepny, obniżona palność, odporny na płyny, odporny na odkształcenia
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Typ
Temperatura obkurczania
110°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
32°F - 95°F (0°C - 35°C)
Długość
0,295' (90,00mm, 3,55")
Trwałość magazynowa
36 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,700" (17,78mm)
Bazowy numer produktu
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,175" (4,45mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Długość alternatywna
HEATSHRINK 0.7" X 0.088' BLACK
W magazynie: 0
HEATSHRINK 0.7" X 0.246' BLACK
W magazynie: 117
HEATSHRINK 0.7" X 4' BLACK
HEATSHRINK 0.7" X 0.666' BLACK