ES2000-NO.1-C1-0-50MM
Numer produktu DigiKey
ES2000-NO.1-C1-0-50MM-ND
Producent
Numer produktu producenta
ES2000-NO.1-C1-0-50MM
Opis
HEATSHK TUBING FR 5.7DIA X 50MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, półsztywne 0,225" (5,72mm) 4 do 1 Czarne 0,164' (50,00mm, 1,97")
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,047" (1,19mm)
Prod.
Materiał
Seria
Funkcje
Odporny na ścieranie, samoprzylepny, obniżona palność, odporny na płyny, odporny na odkształcenia
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Typ
Temperatura obkurczania
110°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
32°F - 95°F (0°C - 35°C)
Długość
0,164' (50,00mm, 1,97")
Trwałość magazynowa
36 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,225" (5,72mm)
Bazowy numer produktu
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,050" (1,27mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 7 294
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Długość alternatywna
HEATSHRINK 0.225" BLACK
W magazynie: 0
Cena jednostkowa:
HEATSHRINK 0.225" X 0.213' BLACK
HEATSHRINK 0.225" X 0.088' BLACK
HEATSHRINK 0.225" X 4' BLACK
HEATSHRINK 0.225" X 0.082' BLACK