Ilustracja dla CV25382001 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CV25382001
Numer produktu DigiKey
484-CV25382001-ND
Producent
Numer produktu producenta
CV25382001
Opis
RW-175-E-3/32-X-STK
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, półsztywne 0,093" (2,36mm) 2 do 1 Przezroczyste 4,00' (1,22m)
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,010" (0,25mm)
Prod.
Materiał
Seria
Funkcje
Opakowanie
Szpula
Kolor
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Typ
Temperatura obkurczania
155°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
32°F - 95°F (0°C - 35°C)
Długość
4,00' (1,22m)
Trwałość magazynowa
144 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,093" (2,36mm)
Bazowy numer produktu
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,046" (1,17mm)