Ilustracja dla CMC-0553-00-3CS2903 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMC-0553-00-3CS2903
Numer produktu DigiKey
CMC-0553-00-3CS2903-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMC-0553-00-3CS2903
Opis
HOOK-UP DL STRND 2/0AWG ORANGE
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2/0 AWG Przyłącze, podwójna ściana Przewód 1330/30 Pomarańczowe 600V
Kategoria
Materiał żyły
Prod.
Materiał płaszcza (izolacji)
Seria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,553" (14,05mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Status części
Aktywny
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
200°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
1330/30
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 273 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
273W magazynie