ATUM-8/2-0-45MM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity
W magazynie: 0
Ilustracja dla ATUM-8/2-0-45MM jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ATUM-8/2-0-45MM
Numer produktu DigiKey
ATUM-8/2-0-45MM-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATUM-8/2-0-45MM
Opis
HEAT SHRINK TUBING
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, półelastyczne 0,315" (8,00mm) 4 do 1 Czarne 0,147' (45,00mm, 1,77")
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,039" (0,99mm)
Funkcje
Samoprzylepny, odporny na płyny
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Typ
Temperatura obkurczania
80°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
32°F - 95°F (0°C - 35°C)
Długość
0,147' (45,00mm, 1,77")
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,315" (8,00mm)
Bazowy numer produktu
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,079" (2,01mm)
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
ATUM-8/2-0-45MMTE Connectivity01111-ATUM-8/2-0-45MM-ND2,04604 złOdpowiednik parametryczny
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
HEATSHRINK DUAL WALL 8MM X 4'
W magazynie: 4910
HEATSHRINK 0.315" X 656.2' BLACK
HEAT SHRINK 0.315" BLACK METER
W magazynie: 207
HEATSHRINK DUAL WALL 8MM