55PC6003-20-2/6-9CS2502
Numer produktu DigiKey
55PC6003-20-2/6-9CS2502-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
55PC6003-20-2/6-9CS2502
Opis
CABLE 2COND 20AWG WHITE SHLD 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Przewodowy Wielokrotny przewodnik Kabel Białe 20 AWG Oplot 50,00' (15,24m)
Kategoria
Typ ekranu
Oplot
Prod.
Długość
50,00' (15,24m)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor płaszcza
Białe
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
600 V
Typ kabla
Temperatura robocza
150°C
Liczba żył
2
Grubość płaszcza (izolacji)
0,0070" (0,178mm)
Przekrój przewodu
Izolacja żyły
Etylen/tetrafluoroetylen (ETFE)
Splot żyły
19/32
Materiał ekranu
Miedź, cynowana
Materiał żyły
Stop miedzi, z powłoką niklową
Pokrycie ekranu
85%
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Średnica płaszcza (izolacji)
0,147" (3,73mm)