Ilustracja dla 55PC0222-22-9/96CS2573 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
55PC0222-22-9/96CS2573
Numer produktu DigiKey
55PC0222-22-9/96CS2573-ND
Producent
Numer produktu producenta
55PC0222-22-9/96CS2573
Opis
CABLE 2COND 22AWG
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 (1 skrętek dwużyłowych) Przewodowy Wielokrotny przewodnik Kabel 22 AWG
Kategoria
Splot żyły
19/34
Prod.
Materiał żyły
Miedź, posrebrzana
Opakowanie
Zbiorcze
Średnica płaszcza (izolacji)
0,091" (2,31mm)
Status części
Aktywny
Napięcie
600 V
Typ kabla
Temperatura robocza
200°C