55PC0121-16-9/96
Numer produktu DigiKey
55PC0121-16-9/96-ND
Producent
Numer produktu producenta
55PC0121-16-9/96
Opis
CABLE 2COND 16AWG
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 (1 skrętek dwużyłowych) Przewodowy Wielokrotny przewodnik Kabel 16 AWG
Kategoria
Splot żyły
19/29
Prod.
Materiał żyły
Miedź, cynowana
Opakowanie
Zbiorcze
Średnica płaszcza (izolacji)
0,133" (3,38mm)
Status części
Aktywny
Napięcie
600 V
Typ kabla
Temperatura robocza
150°C