55A0111-20-2
Numer produktu DigiKey
484-55A0111-20-2-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
55A0111-20-2
Opis
HOOK-UP STRND20AWG 600V RED FEET
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód 19/32 Czerwone 600V Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,050" (1,27mm)
Seria
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Opakowanie
Digi-Spool™, szpula ciągła
Napięcie
600V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Typ kabla
Kolor płaszcza
Przekrój przewodu
Kwalifikacja
MIL-W-22759 oraz MIL-C-27500
Splot żyły
19/32
Rozmiar szpuli
5000,0' (1524,0m)
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 7 603 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 20AWG WHITE FEET
W magazynie: 13892
HOOK-UP STRND 20AWG 600V BLUE