XT314012
Numer produktu DigiKey
PB1185-ND
Producent
Numer produktu producenta
XT314012
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 12V= Cewka Dogniazdowe
Kategoria
Styl zakończenia
Wstawka
Prod.
Izolacja cewki
Klasa F
Seria
Napięcie wymuszenia działania
8,4V=
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Status części
Nieaktualne
Czas pracy
9 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
6 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Materiał styku
Srebro-nikiel (AgNi)
Prąd znamionowy styku
16 A
Agencja zatwierdzająca
cURus, VDE
Napięcie przełączania
400V~ (maks.)
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
6400VA
Rezystancja cewki
360 Ohms
Prąd cewki
16.7 mA