SSRM-600D65
SSRM-600D65
TE Connectivity Relay Products | Digi-Key Daily
SSRM-600D65
Numer produktu DigiKey
PB1246-ND
Producent
Numer produktu producenta
SSRM-600D65
Opis
SSR RELAY SPST-NO 65A 48-660V
Kategoria
Napięcie - wejściowe
4 - 32V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
48 V ~ 660 V
Seria
Prąd obciążenia
65 A
Opakowanie
Zbiorcze
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 80°C
Typ mocowania
Szyna DIN
Obudowa / skrzynia
Typ przekaźnika
Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik)
Agencja zatwierdzająca
cURus
Obwód
Bazowy numer produktu
Typ wyjścia
Prąd zmienny
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 4
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Ten produkt nie jest już produkowany, a jego zapasy nie będą uzupełniane po wyczerpaniu.
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
28W magazynie