SSR3T-480A25
Numer produktu DigiKey
41-SSR3T-480A25-ND
Producent
Numer produktu producenta
SSR3T-480A25
Opis
SSR RELAY SPST-NO 25A 48-480V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) Moduł
Kategoria
Napięcie - wejściowe
90 - 280V~
Prod.
Napięcie - obciążenia
48 V ~ 480 V
Seria
Prąd obciążenia
25 A
Opakowanie
Skrzynka
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 100°C