SSR3S-480A75
Numer produktu DigiKey
41-SSR3S-480A75-ND
Producent
Numer produktu producenta
SSR3S-480A75
Opis
SSR RELAY SPST-NO 75A 48-480V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) Moduł
Kategoria
Napięcie - wejściowe
90 - 280V~
Prod.
Napięcie - obciążenia
48 V ~ 480 V
Seria
Prąd obciążenia
75 A
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 100°C