SSR-480A25
Numer produktu DigiKey
PB3342-ND
Producent
Numer produktu producenta
SSR-480A25
Opis
SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Kategoria
Napięcie - wejściowe
90 - 280V~
Prod.
Napięcie - obciążenia
48 V ~ 660 V
Seria
Prąd obciążenia
25 A
Opakowanie
Zbiorcze
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 80°C