RTB14005F
RTB14005F
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
RTB14005F
Numer produktu DigiKey
PB359-ND
Producent
Numer produktu producenta
RTB14005F
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 12A 5V
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 5V= Cewka Otwór przelotowy
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Seria
Izolacja cewki
Klasa F
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie wymuszenia działania
3,5V=
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
0,5V=
Typ mocowania
Czas pracy
8 ms
Napięcie cewki
Czas zwalniania
6 ms
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku
12 A
Materiał styku
Srebro-nikiel (AgNi)
Napięcie przełączania
400V~ (maks.)
Agencja zatwierdzająca
CQC, CSA, cURus, VDE
Obciążenie - maks. przełączanie
4800VA
Typ przekaźnika
Prąd cewki
80.6 mA
Rezystancja cewki
62 Ohms