RT424005
Numer produktu DigiKey
PB1998-ND
Producent
Numer produktu producenta
RT424005
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 5V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) 5V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RT424005 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Uszczelnione - ochrona przed topnikiem
Seria
Izolacja cewki
Klasa F
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie wymuszenia działania
3,5V=
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
0,5V=
Typ mocowania
Czas pracy
8 ms
Napięcie cewki
Czas zwalniania
6 ms
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku
8 A
Materiał styku
Srebro-nikiel (AgNi)
Napięcie przełączania
400V~ (maks.)
Agencja zatwierdzająca
CQC, CSA, cURus, VDE
Obciążenie - maks. przełączanie
3200VA
Typ przekaźnika
Prąd cewki
80 mA
Rezystancja cewki
62 Ohms