RT334005
Numer produktu DigiKey
PB2346-ND
Producent
Numer produktu producenta
RT334005
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 5V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPST-NO (1 Form A) 5V= Cewka Otwór przelotowy
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Uszczelnione - ochrona przed topnikiem
Seria
Izolacja cewki
Klasa F
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia działania
3,5V=
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
0,5V=
Typ mocowania
Czas pracy
8 ms
Napięcie cewki
Czas zwalniania
6 ms
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku
16 A
Materiał styku
Srebro-nikiel (AgNi)
Napięcie przełączania
400V~ (maks.)
Agencja zatwierdzająca
CQC, CSA, cURus, VDE
Obciążenie - maks. przełączanie
6400VA
Typ przekaźnika
Prąd cewki
80 mA
Rezystancja cewki
62 Ohms