RT174005
Numer produktu DigiKey
RT174005-ND
Producent
Numer produktu producenta
RT174005
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 5V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 5V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RT174005 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Uszczelnione - ochrona przed topnikiem
Seria
Izolacja cewki
Klasa F
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia działania
3,75V=
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
0,5V=
Typ mocowania
Czas pracy
10 ms
Napięcie cewki
Czas zwalniania
8 ms
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku
10 A
Materiał styku
Srebro-nikiel (AgNi)
Napięcie przełączania
400V~ (maks.)
Agencja zatwierdzająca
CQC, CSA, cURus, VDE
Obciążenie - maks. przełączanie
4000VA
Typ przekaźnika
Prąd cewki
14.2 mA
Rezystancja cewki
100 Ohms