RE034012
Numer produktu DigiKey
RE034012-ND
Producent
Numer produktu producenta
RE034012
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPST 6A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RE034012 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Seria
Izolacja cewki
Klasa F
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia działania
8,4V=
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Typ mocowania
Czas pracy
10 ms
Napięcie cewki
Czas zwalniania
5 ms
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Prąd znamionowy styku
6 A
Materiał styku
Srebro-nikiel (AgNi)
Napięcie przełączania
400V~ (maks.)
Agencja zatwierdzająca
cURus, VDE
Obciążenie - maks. przełączanie
2400VA
Typ przekaźnika
Prąd cewki
16.7 mA
Rezystancja cewki
720 Ohms